Preces
Ziņu abonēšana

Par mums

Lielākā elektronikas sistēmu un to aksesuāru izvēle Latvijā
Spectra Baltic, UAB Pārdošanas un distribūcijas centrs, kas Latvijā darbojas no 2009. gada, piedāvā plašu elektronikas sistēmu un to komponenšu  sortimentu: sākot ar apsardzes, ugunsdrošības, pieejas kontroles, videonovērošnas,  datu pārraides, vadības automātikas u.c. sistēmām līdz pat sadzīvē lietojamām sistēmām. Mēs piedāvājam ne tikai pasaulē atzītas preču zīmes - Bosch, DSC, Paradox, HP, Cisco, Samsung, Tamron, Commscope u.c., bet arī daudzus citus mazāk pazīstamus un tikpat kvalitatīvus  ražotājus.

Uzticams iekārtu piegādātājs
Spectra Baltic, UAB Pārdošanas un distribūcijas centrs ir inteliģento inženierrisinājumu uzņēmuma Spectra Baltic, UAB apakšvienība. Kompānijas uzkrātā ilggadējā pieredze un inženieru kompetence ļauj piedāvāt tirgus vajadzībām rūpīgi atlasītus produktus un sniegt profesionālas konsultācijas.

Operatīva preču piegāde
Mums ir noliktavas Rīgā un lielākajās Lietuvas pilsētās, tādēļ preces Jūs sasniegs ātri, lēti un Jums visērtākajā veidā. Pamatsortimentā iekļautās preces vienmēr ir mūsu noliktavās – konkrēta pasūtījuma gadījumā Jums nevajadzēs gaidīt, kamēr mēs tās pasūtīsim pie ražotāja, lai gan arī piegādes no ražotājiem mēs īstenojam visīsākajos termiņos.

Elastīga cenu veidošana
Katru pasūtījumu izskatām individuāli, piedāvājot atlaides pastāvīgajiem klientiem. Arī Jūs varat kļūt par Spectra Baltic, UAB pastāvīgo klientu, noslēdzot ar mums sadarbības līgumu. Uzticamiem klientiem piedāvājam izmantot elastīgu norēķināšanās sistēmu un ērtu atliktā maksājuma shēmu.

Jaunākie produkti
Mūsu speciālisti pastāvīgi seko pasaules tehnoloģiskajiem jaunumiem, tādēļ Jums vienmēr varam piedāvāt visprogresīvākos produktus.

Preces ērti aplūkot un pirkt
Mūsu interneta mājas lapā www.fimasales.lv iespējams iepazīties ar izsmeļošu piedāvāto preču  produktu katalogu. Šos produktus Jūs varat pasūtīt internetā, un daļu no tiem varat apskatīt, ierodoties mūsu veikalā Rīgā, Dārziņu 50 line. House 2.