Preces
Ziņu abonēšana

Jaunās preces

 
Ekranēts signalizācijas kabelis SA20X0,22
12x0.22mm2, ekranēts, daudzdzīslu
N
Jaunās preces
1,04 €
 m
Izsaukuma iekārta VTO1301R-W
Izsaukuma iekārta VTO1301R-W
N
Jaunās preces
78,50 €
 gab.
4MP PTZ IP kamera IPC6424SR-X25-VF
4MP PTZ IP kamera IPC6424SR-X25-VF, 25x optiskā tālummaiņa
N
Jaunās preces
848,48 €
 gab.
PBS-821A (LED) pjezoelektriskā izejas poga, bezvadu 12-24V IP65
PBS-821A (LED) pjezoelektriskā izejas poga, bezvadu 12-24V IP65
N
Jaunās preces
20,15 €
 gab.
Izejas poga, padziļināta IP68, YWP-880A (LED)
Izejas poga, padziļināta IP68, YWP-880A (LED)
N
Jaunās preces
15,00 €
 gab.
STP CAT6A PLĀŽU PANELIS
STP CAT6A PLĀŽU PANELIS
N
Jaunās preces
85,33 €
 gab.
Cat 6 keystone ligzda 206F-6
Keystone Cat 6 ligzda, ekranēta
N
Jaunās preces
3,87 €
 gab.
32 kanālu NVR Uniview NVR308-32X
NVR308-32X 32 kanāli NVR, līdz 12 MP, UltraH.265, 8 x HDD, VGA, 2 x HDMI, 384 Mb/s/s 384 Mb/s
N
Jaunās preces
1.637,98 €
 gab.
4Mpix DOME IP kamera, 2,8 mm (97 °), Ultra H.265, viedais IR līdz 30 m, PoE, IP67
4Mpix DOME IP kamera, 2,8 mm (97 °), Ultra H.265, viedais IR līdz 30 m, PoE, IP67
N
Jaunās preces
124,00 €
 gab.
5MPIX LIGHTHUNTER BULLET IP KAMERA
5MPIX LIGHTHUNTER BULLET IP KAMERA IPC2125SB-ADF28KM-I0
N
Jaunās preces
228,42 €
 gab.
Double-sided sticky tape BOMA LJ19X25
Double-sided sticky tape, white, 25mx19mmx1mm
N
Jaunās preces
8,75 €
 gab.
24 portu 10/100Mbps komutators TEF1026F
24 portu 10/100Mbps komutators
N
Jaunās preces
41,12 €
 gab.
19" komutācijas skapis SLM007
5U, 500x480x140mm
N
Jaunās preces
141,17 €
 gab.
1U izvelkamais plaukts 19 ", dziļums 550 mm, 4 stiprinājuma punkti, melns 2328B
1U izvelkamais plaukts 19 ", dziļums 550 mm, 4 stiprinājuma punkti, melns 2328B
N
Jaunās preces
44,00 €
 gab.
07428 Optiskais panelis ar DIN stiprinājumu, 6 SC dupleksajiem adapteriem
07428 Optiskais panelis ar DIN stiprinājumu, 6 SC dupleksajiem adapteriem
N
Jaunās preces
16,00 €
 gab.
Interaktīva skārienjūtīga klaviatūra TM70B, melns
Interāktīva skarienjūtīga klaviatūra, melns
N
Jaunās preces
299,00 €
 gab.
Doma kamera LNV-6072R
2 MP Doma kamera
N
Jaunās preces
243,52 €
 gab.
Rokas metāla detektors ZKTeco ZK-D180
Rokas metāla detektors ZKTeco ZK-D180
N
Jaunās preces
161,01 €
 gab.
Bīdāmo vārtu automātikas komplekts 400kg / 5.5m FILO400
Bīdāmo vārtu automātikas komplekts 400kg / 5.5m FILO400
N
Jaunās preces
346,67 €
 gab.
Stacionārs arkveida metāla detektors ZKTeco ZK-D4180
Stacionārs arkveida metāla detektors ZKTeco ZK-D4180
N
Jaunās preces
3.695,38 €
 gab.
Savienojošais optiskais kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, dupleksais 04524
Savienojošais optiskais kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, dupleksais 04524
N
Jaunās preces
9,06 €
 gab.