Preces
Ziņu abonēšana

Jaunās preces

 
Doma kamera LNV-6072R
2 MP Doma kamera
N
Jaunās preces
243,52 €
 gab.
Rokas metāla detektors ZKTeco ZK-D180
Rokas metāla detektors ZKTeco ZK-D180
N
Jaunās preces
161,01 €
 gab.
Stacionārs arkveida metāla detektors ZKTeco ZK-D4180
Stacionārs arkveida metāla detektors ZKTeco ZK-D4180
N
Jaunās preces
3.695,38 €
 gab.
QR koda skeneris pasei un ES digitālajam sertifikātam
QR koda skeneris pasei un ES digitālajam sertifikātam
N
Jaunās preces
1.573,00 €
 gab.
Savienojošais optiskais kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, dupleksais 04524
Savienojošais optiskais kabelis SC/UPC-LC/UPC SM9/125, 15m, OS2, dupleksais 04524
N
Jaunās preces
9,06 €
 gab.
UTP CAT5e kabelis, 4P, neuzliesmojošs PH120, LSZH, sarkans, 500 m
UTP CAT5e kabelis, 4P, neuzliesmojošs PH120, LSZH, sarkans, 500 m
N
Jaunās preces
1.047,39 €
 spole
Nerūsējošā kabeļu saišu pistole SGT-338
Nerūsējošā kabeļu saišu pistole SGT-338
N
Jaunās preces
73,34 €
 gab.
Metāla perforēts kanāls apgaismojumam 70 x 40 x 3000, KO 70B40-075
Metāla perforēts kanāls apgaismojumam 70 x 40 x 3000, 70B40-075
N
Jaunās preces
3,40 €
 m.
Sildītājs HG140-30W
Sildītājs HG140, 30W
N
Jaunās preces
18,76 €
 gab.
Standarta bāze 775912
Standarta bāze priekš FD8xxx sērijas detektoriem
N
Jaunās preces
8,17 €
 gab.
Plate ar VGA ligzdu 45430 SBR
Plate 45x45 ar VGA ligzdu
N
Jaunās preces
20,13 €
 gab.
Universālie 2-vadu savienotāji, 2 puses 221-2411
Universal 2-vadu savienotājs, 2 puses 0.02mm-4.0mm 32A
N
Jaunās preces
0,39 €
 gab.
FL200 Mirgojoša signāla lampa 12/24 VAC/VDC
FL200 Mirgojoša signāla lampa 12/24 VAC/VDC
N
Jaunās preces
38,67 €
 gab.
HI-SPEED Garāžas durvis Spinbus ar automātisku motoru SPIN40
HI-SPEED Garāžas durvis Spinbus ar automātisku motoru SPIN40
N
Jaunās preces
233,34 €
 gab.
Paneļu turētājs 19-DTSR0202
Paneļu turētājs
N
Jaunās preces
18,21 €
 gab.
2 kanālu raidītājs INTI2
2 kanālu raidītājs (433.92MHz)
N
Jaunās preces
28,00 €
 gab.
Pāris iebūvējamu fotoelementu PHR00
Pāris iebūvējamu fotoelementu
N
Jaunās preces
51,59 €
 gab.
LED gaismas modulis LM100
LED gaismas modulis (PHR00)
N
Jaunās preces
20,00 €
 gab.
IP camera SD5A445XA-HNR
4Mp Full HD 45x IP kamera, 150m IR apgaismojums
N
Jaunās preces
1.066,66 €
 gab.
SIGNO 20 iCLASS SE skeneris 20xKS-01-000000
SIGNO 20 iCLASS SE skeneris 20xKS-01-000000 seos
N
Jaunās preces
120,31 €
 gab.